nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07.2019 r.
1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Krótka adoracja po Mszy Świętej o godz. 10.00, a po Mszy Świętej o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. Zapraszamy na adorację w ciszy. O godz. 16.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i wspólny różaniec. Zapraszamy wspólnoty Żywego Różańca na zmianę tajemnic różańcowych.
2. Zachęcamy do pielgrzymowania na Jasną Górę w dniach od 27 lipca do 11 sierpnia. Przy wyjściu z kościoła można składać intencje modlitwy.
3. W poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
4. W czwartek święto Św. Benedykta z Nursji, opata, Patrona Europy.
5. W piątek, 12 lipca wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa, męczennika, współpatrona Diecezji Ełckiej. Jest to też Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej.
6. W sobotę wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. W Lipsku diecezjalne spotkanie teściowych.
7. NZOZ Inter – Med Centrum Medyczne Badań Profilaktycznych i Przesiewowych informuje, iż w dniu 18.07.2019 r. od godz.13.00 w Przychodni Lekarskiej „ESKULAP” przy ul. 11 Listopada 23 w Olecku odbędą się badania USG DOPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz ECHO serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł.
Za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca taca przeznaczona na fundusz remontowy parafii

Możesz również polubić…