nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, 20.05.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO  20. 05. 2018

  1. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek- Uroczystość NMP Matki Kościoła głównej Patronki diecezji ełckiej. Modlimy się za naszą diecezję. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:30 i 18:00. Zapraszamy Wspólnoty DNNUJ z racji 3 poniedziałku miesiąca.
  2. W czwartek 24 maja- święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dzień modlitw za Kościół w Chinach.
  3. W sobotę 26 maja w Suwałkach odbędzie się kolejny Diecezjalny Dzień Młodzieży pod hasałem „W mocy Ducha”. Rozpoczęcie o godz. 9:00. We wtorek zapraszamy młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania. Spotkanie po Mszy Świętej wieczorowej w sali parafialnej.
  4. Przygotowujemy się do Uroczystości Bożego Ciała, które będzie 31 maja. Podobnie jak w roku ubiegłym będziemy mieli wspólną procesję z parafią NMP Królowej Polski. Msze Święte w naszym Kościele będą odprawiane o godz. 8:00 i 17:00. O godz. 10:00 będzie odprawiona Msza Święta polowa dla obu parafii na tzw. Placu prezydenckim, po której wyruszy wspólna procesja eucharystyczna do naszego kościoła. Przejdziemy ulicami: Pl. Wolności, Nocznickiego, Al. Lipowymi, Młynową, Zamkową.
  5. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  6. Marcin Jasiński, nasz parafianin i Patrycja Zarzecka, par. Lesk, zap. I
  7. Do Wieczności odeszli : ++Waldemar GAŁ, Ireneusz NOWEL, Dobry Jezu…

 

Możesz również polubić…