nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023 r.

  1. Gościmy w naszej parafii ks. Marka, Salezjanina oraz jednego z wolontariuszy p. Sanzę. Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim świadectwem z posługi misyjnej. Po Mszach świętych będziemy mieli możliwość, aby nabyć przygotowane pamiątki misyjne i wesprzeć ich pracę misyjną swoimi ofiarami.
  2. Dzisiaj, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju, o godz. 9.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Matki Bożej Królowej Pokoju.
  3. Jeszcze w czerwcu, a więc do piątku włącznie, zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
  4. We czwartek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. U nas Msze św. o godz. 7.30 i 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  5. W piątek jest ostatni piątek miesiąca. Nie będzie w ten piątek Drogi Krzyżowej, zapraszamy o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe. W czasie nabożeństwa odmówimy również Litanię do Krwi Chrystusa. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. składkową. W lipcu w ostatni piątek będzie Droga Krzyżowa, natomiast w miesiącach gdzie są inne nabożeństwa i nie ma Drogi Krzyżowej, będziemy dodatkowo odmawiać Nabożeństwo do Krwi Chrystusa.
  6. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja w ciszy i Litania Loretańska.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem Różaniec i Msza św.
  8. Rozpoczęły się przygotowania do Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Od następnej niedzieli będziemy mogli składać nasze intencje modlitewne, a także ofiary, na ręce pielgrzymów lub do specjalnie przygotowanych skrzynek. Pielgrzymi będą modlić się w tych intencjach w czasie pielgrzymki oraz po dotarciu na Jasną Górę przed obrazem Matki Bożej. Gdyby ktoś chciał wybrać się na Pielgrzymkę, to może się zapisać u księdza przewodnika, albo w parafiach. O spotkaniach przedpielgrzymkowych będziemy informować na bieżąco.

Możesz również polubić…