nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła – 18.06.2023 r.

  1. W dniu wczorajszym w Ełku przeżywaliśmy Kongres Wspólnot i Ruchów Religijnych w naszej diecezji, w którym wzięli udział również przedstawiciele wspólnot naszej parafii. Dzisiaj, w ramach parafialnej stacji kongresowej, serdecznie zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji naszych wspólnot. Będzie to również okazja, aby pomodlić się w intencji dziękczynnej za 30 lat kapłaństwa naszego Księdza Proboszcza.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
  3. W poniedziałek jest trzeci poniedziałek miesiąca, zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na wspólną Koronkę do Ducha św., którą tym razem odmówimy przed Mszą św. w czasie Nabożeństwa Czerwcowego. Następnie o godz. 18.00 – Msza św. w intencji członków Dzieła.
  4. W niedzielę za tydzień będziemy gościć w naszej parafii ks. Marka, Salezjanina, misjonarza z Afryki, który podzieli się z nami swoim doświadczeniem misyjnym, a po Mszach świętych będziemy mieli możliwość, aby wesprzeć jego posługę misyjną swoimi ofiarami.
  5. W niedzielę 25 czerwca, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju. Zapraszamy przed Mszą św. o godz. 10.00. O godz. 9.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Matki Bożej Królowej Pokoju.

Możesz również polubić…