nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Zwykła 12.02.2023 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które zastaną przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Za tydzień taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku.
  2. Jest jeszcze do nabycia lutowy numer Martyrii, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  3. Przewidywany plan kolędy na ten tydzień:

Poniedziałek 13.02.2023 r. – Plac Zamkowy nr 5A,

Wtorek 14.21.2023 r. – Plac Zamkowy nr 5B,

Środa 15.02.2023 r. – Plac Zamkowy nr 5C.

Początek kolędy od godz. 15.30.

W tym tygodniu zakończymy kolędę. Gdyby ktoś chciał jeszcze przyjąć kapłanów na wizytę duszpasterską ponieważ w wyznaczonym terminie nie mógł lub nie było go w domu, prosimy, aby umawiać się indywidualnie. Przypominamy, że w czasie kolędy, a więc do środy, kancelaria jest nieczynna. Od czwartku kancelaria będzie już czynna normalnie w wyznaczonych dniach i godzinach.

  1. Na tablicy ogłoszeń na zewnątrz kościoła jest wywieszone ogłoszenie na temat badań USG, które odbędą się dnia 14 lutego w przychodni przy ulicy 11-go listopada. Badania są odpłatne. Szczegóły na ogłoszeniu.
  2. Na tablicy ogłoszeń można również znaleźć ogłoszenie na temat rekolekcji „Strumienie życie”, które odbędą się w parafii Opatrzności Bożej w Ełku.
  3. We czwartek 16 lutego zapraszamy na nabożeństwo w intencji Ojczyzny przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli. Takie nabożeństwa są w naszej parafii każdego 16 dnia miesiąca. Początek o godz. 17.20 – najpierw Różaniec w intencji Ojczyzny, a potem Litania do św. Andrzeja Boboli.

Możesz również polubić…