nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela Zmartwychwstania Pana Jezusa – 17.04.2022 r.

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pana Jezusa, dziękujemy za ofiary składane na kwiaty i dekoracje, w tym także darczyńcom anonimowym. Dziękujemy również tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego i wszystkim, którzy w tej pięknej liturgii uczestniczyli.
  2. Dzisiaj jest Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę: o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Taki sam porządek Mszy św. również w Poniedziałek Wielkanocny. Ofiary składane w poniedziałek na tacę przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W najbliższy piątek post od pokarmów mięsnych nie obowiązuje z racji Oktawy Świąt Wielkiej Nocy.
  4. W niedzielę za tydzień przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na duszpasterstwo charytatywne diecezji ełckiej.
  5. Członków Dzieła Nieustannej Nowenny zapraszamy na wyjazd na czuwanie, które odbędzie się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku w sobotę 23 kwietnia 2022 r. i będzie jednocześnie włączeniem się w dzień Nowenny przed uroczystością Bożego Miłosierdzia. Prosimy zgłaszać się do p. Czesławy Pojawy albo do p. Bożeny Wiszniewskiej, albo do kancelarii parafialnej. Przewidywany koszt wyjazdu to ok. 30 zł. Wyjazd z Olecka ok. godz. 12.30.
  6. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę 24 kwietnia po Mszy św. o godz. 12.00.

Możesz również polubić…