nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Wielkanocna – 24.04.2022 r.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to zarazem święto patronalne Caritas i wszystkich, którzy zajmują się dziełami charytatywnymi. W Kościele w Polsce dzisiejszą uroczystością rozpoczyna się 78. Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, które przeznaczone są na duszpasterstwo charytatywne diecezji ełckiej.

2.Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00.

3. W poniedziałek 25 kwietnia, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju: wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju o godz. 17.30.

4. W piątek jest ostatni piątek miesiąca, zapraszamy na Mszę św. składkową o godz. 18.00. Nie będzie w ten piątek Drogi Krzyżowej, natomiast zapraszamy na Drogę Światła, która odbędzie się w poniedziałek za tydzień, 2 maja w godzinach wieczornych.

5. Za tydzień 1 maja jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec, Nabożeństwo Majowe i Mszę św. w ich intencji.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Leona Laszkowskiego. Wieczny odpoczynek…

Możesz również polubić…