nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła 07.02.2021 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem będzie krótka konferencja, Różaniec i Msza św.
  2. We czwartek 11 lutego przypada wspomnienie MB z Lourdes, jest to jednocześnie obchodzony w całym Kościele Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.30 i 18.00, w czasie których będziemy modlić się za wszystkich chorych i cierpiących, szczególnie z naszej parafii. Natomiast ze względu na nadal trudną sytuację związaną z pandemią, takie specjalne nabożeństwo połączone z sakramentem namaszczenia chorych planujemy zrobić w czasie rekolekcji wielkopostnych.
  3. Również we czwartek 11 lutego, jak każdego 11 dnia miesiąca, zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę o godz. 18.00. Zapraszamy również na Różaniec w intencji Ojczyzny pół godziny przed Mszą św. o godz. 17.30. Swoimi ofiarami składanymi na tacę na tej Mszy św. będziemy mogli wesprzeć dzieło Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  4. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olecku prowadzi nabór do Projektu „Aktywny Senior w Gminie Olecko”. Szczegóły oferowanych działań skierowanych do seniorów w wieku 60+ można znaleźć na ulotkach, które są wyłożone na stoliku za ławkami. M.in. proponowane są zajęcia ruchowe i spotkania kulturalno-rozwojowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lutego.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę, które są przeznaczone będą na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Dziękujemy diakonowi Sebastianowi za dzisiejszą posługę w naszej parafii.

Możesz również polubić…