nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXI Niedziela Zwykła 30.10.2022 r.

 1. W październiku zapraszamy jeszcze na Nabożeństwa Różańcowe, dzisiaj o godz. 16.30, jutro o godz. 17.30.
 2. W poniedziałek 31 października, po Mszy św. wieczornej odbędzie się w naszej parafii Bal Świętych. Zapraszamy wszystkie dzieci w przebraniu świętego lub świętej. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w kościele o godz. 18.00, a później ciąg dalszy w Domu Parafialnym, m.in. zabawy, tańce, słodkości, konkurs na najładniejszy strój i inne atrakcje. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
 3. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Na stoliku są jeszcze kartki na wypominki. Prosimy, aby wypełniać je wyraźnie i dostarczyć albo do kancelarii parafialnej, albo do zakrystii, albo złożyć w niedzielę podczas zbierania tacy.
 4. We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszy św. o godz. 10.00, czyli ok. godz. 11.00 udamy się z procesją na nasz cmentarz parafialny, gdzie odbędzie się nabożeństwo za zmarłych. Po procesji będzie można zgłosić nowe pomniki do poświęcenia. Na cmentarzach komunalnych procesja rozpocznie się ok. godz. 12.20-12.30 ( bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.30 w parafii NMP Królowej Polski)
 5. We środę będziemy obchodzić Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. W naszym kościele Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. O godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Żałobne, odśpiewamy Nieszpory Żałobne, połączone z modlitwą wypominkową za zmarłych.
 6. Jak co roku, przez cały listopad zapraszamy na wypominki za zmarłych, pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a więc w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. W tym tygodniu we środę i piątek odśpiewamy Nieszpory Żałobne, natomiast w czwartek, sobotę i niedzielę odmówimy Różaniec. W następnych tygodniach przez cały listopad, Różaniec z wypominkami będzie w czwartki i soboty, natomiast w pozostałe dni będziemy śpiewać Żałobne Nieszpory.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 i adoracja w ciszy, o godz. 17.30 – Różaniec z wypominkami.
 8. W I piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.30 i 18.00. Taca przeznaczona na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00, od 15.30 będzie dla nich spowiedź.
 9. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja w ciszy i Litania Loretańska.
 10. Za tydzień będzie I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec z wypominkami i Mszę św. w ich intencji.
 11. Bóg zapłać za różne ofiary składane na rzecz naszego kościoła i cmentarza, również za te, które wpływają na konto parafialne, i te złożone anonimowo na tacę czy do skarbonki. Bóg zapłać za kwiaty rodzinie p. Openchowskich i wszystkim za wszelką życzliwość.
 12. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tomasza Putrę oraz śp. Krystynę Sienkiewicz. Pomódlmy się również za śp. ks. Stefana Nyca, który w ubiegły czwartek zmarł w Olsztynie. Wieczny odpoczynek …

Możesz również polubić…