nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021 r.

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. Dla dzieci nabożeństwa są we środy i piątki o godz. 16.00.
  2. Przeżywamy dzisiaj Dzień Papieski. Z tej okazji, po Mszach św. swoimi ofiarami składanymi do puszek możemy wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania św. Jana Pawła II i wspieranie różnych inicjatyw, między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00, z okazji Dnia Papieskiego zapraszamy na program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży ze SP nr 1 w Olecku.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.
  5. Rozpoczęliśmy przygotowanie do sakramentu bierzmowania i I Komunii św. Dzieci z klas III zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00, natomiast młodzież z klas VIII o godz. 17.00. Dzisiaj zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców: dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy po Mszy św. o godz. 12.00, młodzież z klas VIII wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 17.00.
  6. We środę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby nie tylko poznać lepiej osobę św. Józefa, ale również naśladować go w codziennym życiu. Serdecznie zapraszamy.
  7. Jest jeszcze do nabycia październikowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. W tym tygodniu do wieczności odeszła śp. Anna Gajewska. Wieczny odpoczynek…

Możesz również polubić…