Aktualności nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przygotowujemy się duchowo do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez wspólnoty Żywego Różańca w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 9.15.

2. We środę, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju. W tym miesiącu wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju o godz. 17.00, a potem o godz. 17.15 modlitwa różańcowa. Zakończenie modlitwy litanią do św. Józefa.

3. We czwartek 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30 i 18.00.

4. W piątek 27 sierpnia jest ostatni piątek miesiąca, zapraszamy do naszego sanktuarium na Drogę Krzyżową i na Mszę św. składkową. W ten piątek Droga Krzyżowa będzie po Mszy św. ok. godz. 18.30, ponieważ przed Mszą św. o 17.15 jest modlitwa różańcowa.

5. Parafialny Zespół Caritas informuje osoby objęte pomocą żywnościową, iż w najbliższą sobotę, 28 sierpnia w godzinach 9:00 – 17:00, będzie wydawana żywność w świetlicy wiejskiej w Zatykach (Zatyki 21). Prosimy o odbiór żywności.

6. Bardzo serdecznie pragniemy podziękować ks. Markowi Godlewskiemu za Jego posługę wśród nas i życzyć wszelkiego błogosławieństwa na dalsze lata kapłańskiej służby, zarówno w Jego nowej parafii w Augustowie, jak i podjętych studiach. Bóg zapłać za wszelkie dobro!

Możesz również polubić…