nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08.2021 r.

  1. Przygotowujemy się duchowo do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez wspólnoty Żywego Różańca, także we wrześniu aż do dnia odpustu, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 9.15.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek Godzina Święta i adoracja o godz. 17.00, o godz. 17.15 modlitwa różańcowa.
  3. W I piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych od godz. 9.00. Bardzo prosimy, aby poinformować osoby zainteresowane o wizycie kapłana. Nabożeństwa wynagradzające do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach Świętych o godz. 7.30 i 18.00. W tym dniu taca przeznaczona na Fundusz Misyjny Diecezji Ełckiej. Dzieci, szczególnie te, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. i będą obchodzić pierwsze piątki, zapraszamy w I piątki na Mszę św. o godz. 16.00. Najpierw od godz. 15.30 będzie dla nich spowiedź, a potem Msza św.
  4. Ponieważ 1 września nie będzie specjalnej Mszy św. na rozpoczęcie roku szkolnego, dlatego wszystkie dzieci i młodzież z naszych szkół zapraszamy w pierwszy piątek 3 września na Mszę św. o godz. 16.00, w czasie której będziemy się modlić o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym.
  5. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.15 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja w ciszy i Litania Loretańska.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która będzie trwała do godz. 17.00. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwę różańcową. Z racji I niedzieli miesiąca nie będzie różańca o godz. 9.15, natomiast będzie wieczorem w czasie adoracji.
  7. W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odszedł śp. Józef Bagan. Wieczny odpoczynek…

Możesz również polubić…