nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.06. 2019 r.
1. Dziś Uroczystość Trójcy Świętej.
2. 17 czerwca w trzeci poniedziałek miesiąca zapraszamy Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę Świętą wotywną o Duchu Świętym.
3. W czwartek 20 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Podobnie jak w ubiegłym roku, będziemy mieli wspólną procesję z parafią Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte w tym dniu w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Po Mszy Świętej o godz. 10.00 celebrowanej dla obu parafii w naszym sanktuarium, wyruszy procesja eucharystyczna. Przejdziemy ulicami: Zamkową, Młynową, Aleją Lipową, Nocznickiego i Pl. Wolności.
4. Otrzymaliśmy zezwolenie Warmińsko – Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na budowę kolumbarium na ścianie kaplicy pogrzebowej, od strony cmentarza.
5. W środę 19 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, wychowawców i katechetów na Mszę Świętą o godz.8.00.
6. Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Sara Jasińska z naszej parafii i Kamil Trzebiatowski z parafii Tczew; Słuchocka Emilia z parafii Świętej Rodziny i Maciej Wasilewski z naszej parafii oraz Joanna Walicka z naszej parafii i Artur Prokop z parafii NMP Królowej Polski – zapowiedź pierwsza.
8. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Witold Kowalski. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

Możesz również polubić…