nowe

8marca

III.  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU – 8 marca 2015 r.

Ogłoszenia duszpasterskie:

1.  W Międzynarodowy Dzień Kobiet duszpasterze wszystkim Szanownym Paniom składają najlepsze życzenia: niech Bóg w swojej dobroci przez wstawiennictwo Matki Najświętszej darzy łaską zdrowia i obfitym błogosławieństwem. – Szczęść Boże!   

2.  W piątek 13 marca – druga rocznica wyboru Papieża Franciszka na stolicę św. Piotra w Rzymie.  Niech Bóg zachowa Go w zdrowiu dla dobra całego Koscioła świetego.

3.    W piątek i sobotę (13 i 14 marca) Caritas Polska chce  przeprowadzi zbiórkę żywność dla najuboższych na świeta. Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom.

4.  Za tydzień 15 marca rozpoczynamy rekolekcje parafialne, potrwają do środy włącznie. W dni powszednie Msze św. o godz. 9.00, 16.00 i 18.00. We wtorek i środę Msza św. dla młodszych uczniów o 10.30, dla starszych o 11.30, dla młodzieży o 16.00. Rekolekcjom przewodniczy ks. dr Jacek Graszk. wykładowca w WSD w Ełku.   Życzymy  bogatych przeżyć duchowych w przygotowaniu do uroczystości Wielkanocnych. – W imieniu tutejszych doszpasterzy serdecznie zaprasza   ks. proboszcz

Możesz również polubić…