nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

VII Niedziela Wielkanocna – WNIEBOWSTĄPIENIE – 12.05.2024 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i fundusz remontowy naszej parafii.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe – codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30.
  3. Jutro 13 maja po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie członków naszej Rady Parafialnej.
  4. We czwartek 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli. Zapraszamy na Nowennę do św. Andrzeja Boboli, którą odmawiamy w czasie Nabożeństwa Majowego. Od piątku rozpoczęliśmy również Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św.
  5. Wczoraj dzieci z naszej parafii przystąpiły do I Komunii św. Od dzisiaj do piątku dzieci te przeżywają swój „Biały Tydzień”. Od jutra codziennie wieczorem spotykamy się najpierw na Nabożeństwie Majowym o godz. 17.30 a potem na Mszy św. o godz. 18.00. W czasie Mszy św. codziennie będziemy święcić pamiątki I Komunii św., w poniedziałek poświęcenie książeczek do nabożeństwa.
  6. W niedzielę za tydzień przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczniemy wówczas w naszej parafii obchody parafialnej stacji Kongresu Eucharystycznego, które potrwają do uroczystości Bożego Ciała. Przygotowaliśmy bogaty program. Na wszystkie adoracje, modlitwy i czuwania wszystkich serdecznie zapraszamy. Wydrukowaliśmy też folderki z zaproszeniem i planem wydarzeń kongresowych w naszej parafii. Ulotki te postaramy się dostarczyć do każdego domu i mieszkania w naszej parafii, aby każdy czuł się zaproszony i wykorzystał czas kongresu do pogłębienia i umocnienia własnej wiary.
  7. Członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa zapraszamy na wyjazd na spotkanie do Studzienicznej przy okazji odpustu Zesłania Ducha Świętego dnia 19.05.2024 r. po południu. Wyjazd z Olecka ok. godz. 15.00. Informacje u p. Czesławy albo p. Bożeny.
  8. Jest jeszcze majowy numer Martyrii – zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Możesz również polubić…