nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna – 05.05.2024 r.

  1. Rozpoczął się miesiąc maj. Nabożeństwa Majowe przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
  2. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 16.00 zapraszamy na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Różaniec, następnie odśpiewamy Litanię do NMP i o godz. 17.00 rozpocznie się Msza św. w intencji Róż Różańcowych.
  3. W sobotę 11 maja na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Dzieci zapraszamy na próby: w poniedziałek i środę o godz. 16.00. Natomiast we czwartek również o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci na próbę śpiewu.
  4. Do pierwszej spowiedzi przed I Komunią św. dzieci przystąpią w piątek od godz. 15.30. Ponieważ będą wtedy do dyspozycji księża z naszego dekanatu, więc zachęcamy, aby z sakramentu pokuty skorzystali również rodzice dzieci i ich rodziny.
  5. W sobotę jest druga sobota miesiąca, wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu św. zapraszamy na Mszę św. w intencji o uzdrowienie duszy i ciała o godz. 18.00, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i wieczór uwielbienia.
  6. Za tydzień jest druga niedziela miesiąca, tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła i fundusz remontowy.
  7. Członków naszej Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek za tydzień, 13 maja, po Mszy św. wieczornej.
  8. Członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa zapraszamy na wyjazd na spotkanie do Studzienicznej przy okazji odpustu Zesłania Ducha Świętego dnia 19.05.2024 r. po południu. Wyjazd z Olecka ok. godz. 15.00. Należy zgłaszać się do p. Czesławy Pojawy albo p. Bożeny Wiśniewskiej, jest prośba aby zainteresowane osoby wpłaciły zaliczkę w wysokości 30 zł.
  9. Jest do nabycia majowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Możesz również polubić…