nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Wielkanocna – 07.04.2024 r.

  1. Dzisiaj przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to zarazem święto patronalne Caritas i wszystkich, którzy zajmują się dziełami charytatywnymi. W Kościele w Polsce dzisiejszą uroczystością rozpoczyna się 80 Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, które przeznaczone są na duszpasterstwo charytatywne diecezji ełckiej.
  2. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Różaniec i Mszę św. w ich intencji.
  3. W poniedziałek przypada przeniesiona z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również obchodzony w Kościele Dzień Świętości Życia. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30 i 18.00. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, uroczysty akt przyjęcia duchowej adopcji na Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Za tydzień w III Niedzielę Wielkanocną będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną i rozpocznie się ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do pogłębionej lektury Pisma Świętego i medytacji nad przeczytanym Słowem Bożym.
  5. W niedzielę za tydzień na Mszy o godz. 12.00 zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewania. Prosimy, aby dzieci przyszły trochę wcześniej, od godz. 11.40 będzie próba śpiewu.
  6. W sobotę jest druga sobota miesiąca, wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu św. zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji o uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i wieczór uwielbienia.
  7. Za tydzień jest druga niedziela miesiąca, tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła i fundusz remontowy.

Możesz również polubić…