nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła 01.10.2023 r.

 1. Dzisiaj po Mszach św. możemy złożyć ofiary do puszki, które zostaną przeznaczone na utrzymanie Domu Samotnej Matki w Ełku.
 2. Dziś jest pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwo Różańcowe.
 3. Rozpoczął się miesiąc październik, zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.15, w niedziele o godz. 16.15. Dla dzieci nabożeństwa są we środy i piątki o godz. 16.00.
 4. W tym tygodniu jest pierwszy czwartek, piątek, i pierwsza sobota miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.
 5. W I piątek odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.30 i 18.00. W tym dniu taca przeznaczona na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00. Najpierw od godz. 15.30 będzie dla nich spowiedź i różaniec, a potem Msza św.
 6. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.15 – Nabożeństwo Różańcowe, a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i Litania Loretańska.
 7. Rozpoczęliśmy nowy rok formacyjny w naszej wspólnocie parafialnej. Szczególnie zapraszamy do wspólnej modlitwy i formacji w naszych wspólnotach. Zachęcamy i zapraszamy nowych członków do naszych Róż Różańcowych i Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa. Wspólnota Mężczyzn św. Józefa zaprasza zainteresowanych mężczyzn na comiesięczne spotkania w każdą drugą środę miesiąca o godz. 19.00. Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich ma spotkania w każdą trzecią sobotę miesiąca o godz. 16.30 oraz prowadzi nabożeństwo w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza na spotkania formacyjne w każdy czwartek o godz. 19.00 oraz na Mszę św. w intencji uzdrowienia fizycznego i duchowego i adorację Najświętszego Sakramentu w każdą drugą sobotę miesiąca od godz. 18.00. Zawiązuje się krąg Domowego Kościoła, osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do ks. Pawła. Zapraszamy również wolontariuszy do posługi w naszym Parafialnym Zespole Caritas.
 8. Rozpoczęliśmy przygotowanie do sakramentu bierzmowania i I Komunii św. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00, natomiast młodzież z klas VIII na Mszę o godz. 17.00. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na pierwsze spotkanie organizacyjne.
 9. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii i ogrzewanie naszego kościoła.
 10. Jest do nabycia nowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Dziękujemy Diakonii Muzycznej Wspólnoty Odnowy w Duchu św. za wspólne śpiewanie z dziećmi w czasie tej Mszy św. Na takie wspólne śpiewanie będziemy zapraszać dzieci w niedziele co 2 tygodnie: od godz. 11.45 będą próby, a później Msza św. o godz.12.00. Dodatkowo będą próby dla dzieci, które chciałyby pośpiewać razem z zespołem, następna próba w Domu Parafialnym w najbliższy piątek o godz. 16.30.

Możesz również polubić…