nowe

17.07.2022

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.07.2022 r.

  1. Jutro jest trzeci poniedziałek miesiąca, zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę św. o godz. 18.00 i Koronkę do Ducha św.
  2. We wtorek 19 lipca 2022 r. w naszym kościele o godz. 11.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna z okazji powiatowych obchodów Święta Policji w Olecku. Serdecznie zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy, funkcjonariuszki, pracowników policji wraz z rodzinami oraz emerytów i rencistów policji. Zapraszają Kapelan oraz Komendant Powiatowy Policji w Olecku.
  3. Odmawiamy Nowennę do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej ojczyzny. Dzisiaj Nowenna o godz. 9.30, od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W poniedziałek 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, od najbliższej niedzieli 24 lipca będziemy obchodzić XXIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Zapraszamy w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. na błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy okazji będziemy mogli złożyć ofiarę, która będzie przeznaczona na zakup środków transportu dla misjonarzy z okazji trwającego Tygodnia św. Krzysztofa, w ramach akcji 1 grosz za 1 bezpiecznie przejechany kilometr.
  5. Zapraszamy na Ełcką Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. W dalszym ciągu możemy składać nasze ofiary i intencje modlitewne, w których pielgrzymi będą się modlić w czasie pielgrzymki oraz po dotarciu na Jasną Górę przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej.
  6. Dnia 06.08.2022 r. odbędzie się dziękczynienie w Rodzinie Radia Maryja w Toruniu. Planowany jest wyjazd na to spotkanie organizowany przez Koło Przyjaciół Radia Maryja z parafii św. Aleksandra w Suwałkach. Zapraszamy chętnych. Wyjazd prawdopodobnie w piątek, planowany jest nocleg.

Możesz również polubić…