nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08.2021 r.

  1. Sierpień tradycyjnie jest miesiącem trzeźwości, pamiętajmy o idei trzeźwości i abstynencji i módlmy się o trzeźwość naszego narodu.
  2. Rozpoczęliśmy nasze przygotowanie duchowe do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Tak jak w latach ubiegłych, zapraszamy na różaniec prowadzony przez wspólnoty Żywego Różańca w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 9.15.
  3. W związku z przygotowaniami do naszego odpustu, na poniedziałek 16 sierpnia zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej. Spotkanie odbędzie się po Mszy wieczornej ok. godz. 18.45 na plebanii.
  4. We środę 11 sierpnia pielgrzymi z naszej Ełckiej Pieszej Pielgrzymka dotrą na Jasną Górę. Módlmy się w ich intencjach i w intencjach im powierzonych.
  5. W przyszłą sobotę 14 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy św. wspólnotowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W niedzielę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Zielnej). Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  7. 15 sierpnia w parafii Wniebowzięcia NMP na Osiedlu Lesk obchodzona jest uroczystość odpustowa. Proboszcz ks. dr Wojciech Serowik wraz z parafianami serdecznie zaprasza na sumę odpustową o godz. 11.30.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, są przeznaczone na fundusz remontowy. Bóg zapłać również za wszelkie ofiary składane indywidualnie lub na konto parafialne.
  9. Bardzo dziękujemy ks. Łukaszowi za dzisiejszą posługę w naszej parafii.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Wiesława Chmielewskiego i ś.p. Adama Klepackiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Możesz również polubić…