nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna – 09.05.2021 r.

  1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii. Dziś jest druga niedziela miesiąca, tradycyjnie więc ofiary składane na tacę są przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30.
  3. W sobotę 15 maja pierwsze trzy grupy dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św.: o godz. 9.30, 11.00 i 12.30. Próby dla dzieci: z klasy III a w poniedziałek po Mszy św. ok. godz. 18.40 i we środę o godz. 16.00, z klasy III b we wtorek o godz. 16.00 i we czwartek o godz. 18.40, z klasy III c w poniedziałek o godz. 16.00 i we środę o godz. 18.40. W piątek o godz. 16.00, a więc dzień przed I Komunią św., dzieci te przystąpią po raz pierwszy do sakramentu pojednania i pokuty. Następna grupa dzieci będzie miała I Komunię św. w sobotę 22 maja, a dwie kolejne grupy w sobotę 5 czerwca.
  4. Nasz parafialny zespół Caritas informuje, że te osoby które nie odebrały jeszcze żywności w kwietniu, a także wszyscy potrzebujący mogą przyjść we wtorek od godz. 16.00 po odbiór produktów żywnościowych. Termin ważności niektórych produktów zbliża się ku końcowi, więc trzeba te produkty wykorzystać, aby się nie zmarnowały.
  5. Jest jeszcze nowy majowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Jakub Worobiej, zam. Kowale Olecko, par. św. Jana Chrzciciela w Kowalach Oleckich i Izabela Domin, zam. Olecko, par. tutejsza, zapowiedź II.

Marek Karol Zdanowski, zam. Olecko, par. tutejsza i Jolanta Budzińska, zam. Olecko, par. NMP Królowej Polski, zapowiedź I.

  1. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Tadeusz Predko i Jan Turynowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Możesz również polubić…