nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie – 16.05.2021 r.

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. Od piątku trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św., którą odmawiamy w czasie Nabożeństwa.
  2. W poniedziałek jest III poniedziałek miesiąca, po Mszy św. wieczornej zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na wspólną modlitwę do Ducha św.
  3. Wczoraj pierwsze trzy grupy dzieci z naszej parafii przystąpiły do I Komunii św. Od dzisiaj do piątku dzieci te przeżywają swój „Biały Tydzień”. Od jutra codziennie wieczorem spotykamy się najpierw na Nabożeństwie Majowym o godz. 17.30 a potem na Mszy św. o godz. 18.00. W czasie Mszy św. codziennie będziemy święcić pamiątki I Komunii św., w poniedziałek poświęcenie książeczek do nabożeństwa.
  4. Następna grupa dzieci będzie miała I Komunię św. w sobotę 22 maja o godz. 11.00. O próbach, dzieci i rodzice będą informowani na bieżąco. W piątek o godz. 16.00, a więc dzień przed I Komunią św., dzieci te przystąpią po raz pierwszy do sakramentu pojednania i pokuty. Dwie pozostałe grupy dzieci przystąpią do I Komunii św. w sobotę 5 czerwca.
  5. W sobotę 22 maja, a więc w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha św. o godz. 20.00 ks. Paweł oraz Wspólnota Odnowy w Duchu św. zapraszają na czuwanie modlitewne i śpiew Akatystu ku czci Ducha św.
  6. W przyszłą Niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha św.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Marek Karol Zdanowski, zam. Olecko, par. tutejsza i Jolanta Budzińska, zam. Olecko, par. NMP Królowej Polski, zapowiedź II.

Konrad Ciszewski, zam. Wieliczki, par. Narodzenia NMP w Wieliczkach i Natalia Kozłowska, zam. Olecko, par. tutejsza, zapowiedź I.

  1. W tym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Czesława Sudnik. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Możesz również polubić…