nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021 r.

  1. Przypominamy i prosimy o zachowywanie obowiązujących zasad sanitarnych. Możemy również uczestniczyć w nabożeństwach na zewnątrz kościoła, jest włączone nagłośnienie.
  2. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Biblijną, która rozpoczyna w Kościele Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma św. Natomiast w przyszłą niedzielę jest Światowy Dzień Modlitw o Powołania, i rozpocznie się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  3. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju: wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju po Mszy św. o godz. 10.00.
  4. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w poniedziałek za tydzień, a więc 26 kwietnia po Mszy o godz. 18.00 czyli ok. godz. 18.45. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną musimy podjąć decyzję o terminach. Najprawdopodobniej będzie tak jak w tamtym roku, czyli pierwsza Komunia św. będzie w małych grupach przez kilka kolejnych sobót w maju i czerwcu. Ale może za tydzień będziemy już wiedzieć coś więcej w sprawie ewentualnych zmian w ograniczeniach i będzie łatwiej podjąć decyzję. Przydatne wiadomości dla rodziców będą również zamieszczane na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Damian Bielecki, zam. Olecko, parafia tutejsza i Marta Chmielewska, zam. w parafii Kruklanki, zapowiedź II.

Hubert Sawicki, zam. Pisz, par. MB Ostrobramskiej i Anna Wysocka, zam. Ełk, par. Chrystusa Sługi, zapowiedź II.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Eugeniusza Domalewskiego, Krystynę Maksimowicz, Wiesława Wyszyńskiego i Edmunda Kwiatkowskiego. Wieczny odpoczynek…

Możesz również polubić…