nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.2020 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 17.00. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwę różańcową.
  2. Przygotowujemy się duchowo do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Zapraszamy na różaniec prowadzony przez wspólnoty Żywego Różańca, w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 9.15.
  3. Zapraszamy na rekolekcje przed odpustem.
  4. W niedzielę za tydzień – główna Msza św. odpustowa o godz. 13.00. Przewodniczyć jej będzie ks. dr Antoni Skowroński, Rektor WSD w Ełku. Po Mszy św. procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  5. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc i praktycznie włączyć się w przygotowania do odpustu zapraszamy we wtorek na godz. 16.00. Będzie trzeba ogarnąć teren wokół kościoła, umyć okna w kaplicy krzyża, a także stacje drogi krzyżowej, itp. Serdecznie zapraszamy.
  6. Tradycyjnie przybywają na uroczystość odpustową pielgrzymki piesze z okolicznych parafii. Mam nadzieję, że i w tym roku pielgrzymi przybędą, mimo epidemii. Chcielibyśmy tak jak w latach ubiegłych podjąć ich u siebie przysłowiową szklanką wody i czymś jeszcze. Dlatego zapraszamy chętnych do zaangażowania się w tę pomoc pielgrzymom. Panie ze wspólnot różańcowych, ale i nie tylko, prosimy o upieczenie ciast. Po Mszy Świętej o godz. 13.00 zaprosimy wszystkich pielgrzymów i chętnych parafian na agapę i wspólne świętowanie.
  7. Wszystkich członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa do Ducha Świętego zapraszamy na wyjazd na spotkanie Dzieła, które odbędzie się na Wigrach w sobotę 26 września 2020 r. Prosimy zgłaszać się do p. Czesławy Pojawa albo do p. Bożeny Wiśniewskiej. Przewidywany koszt wyjazdu to ok. 80 zł.

Możesz również polubić…