nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.08.2020 r.

  1. Rozpoczął się sierpień – miesiąc trzeźwości, pamiętajmy o idei trzeźwości i abstynencji i módlmy się o trzeźwość naszego narodu.
  2. Rozpoczęliśmy nasze przygotowanie duchowe do uroczystości odpustowej w naszej parafii. Tak jak w latach ubiegłych, zapraszamy na różaniec prowadzony przez wspólnoty Żywego Różańca w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 9.15.
  3. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 17.00. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwę różańcową. Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy na zmianę tajemnic różańcowych.
  4. We czwartek przeżywać będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 10.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy czwartek Godzina Święta o godz. 17.00.
  6. W I piątek w tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych. Natomiast nabożeństwa wynagradzające do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach Świętych. W tym dniu taca przeznaczona na Fundusz Misyjny Diecezji Ełckiej.
  7. W sobotę przypada II sobota miesiąca. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą wspólnotową Odnowy w Duchu Świętym z adoracją Najświętszego Sakramentu.
  8. Trochę zmieniły się godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Kancelaria będzie nieczynna w piątki, natomiast będzie otwarta w poniedziałki od 16.30 do 17.30. Szczegóły na tablicy przy wejściu do kancelarii i na stronie internetowej naszej parafii.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: 1) Michał Łukasz Sagun, kawaler, zam. Grajewo, par. MB Nieustającej Pomocy i Barbara Jachimowicz, panna, zam. Olecko, par. tutejsza. Zapowiedź II. 2) Piotr Tryt, kawaler, zam. Olecko, par. tutejsza i Barbara Wiśniewska, panna, zam. Olecko, par. tutejsza. Zapowiedź I. 3) Emil Sienkiewicz, kawaler, zam. Wieliczki, parafia Wieliczki i Karolina Olenkiewicz, panna, zam. Olecko, par. tutejsza. Zapowiedź I.

W tym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Genowefę Pustelnik i ś.p. Józefa Jelca.  Do wieczności odeszli także ś.p. Stefan Kielich i ś.p. Anna Wróblewska. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

Możesz również polubić…