nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 02.06.2019r.
1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna.
2. Dziękujemy Panu Bogu za Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży. Dzisiaj zapraszamy bierzmowanych na Mszę Świętą o godz. 17.00. Przekażemy Pismo Święte Stary i Nowy Testament. Po Mszy Świętej agapa – ognisko za domem parafialnym nad rzeką Lega. Dziękujemy także naszej młodzieży za dar złożony w kwocie 2 000 zł na prace remontowe w parafii.
3. Jednoczymy się z młodzieżą naszej Ojczyzny modlącą się w Lednicy.
4. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego połączona z nabożeństwem czerwcowym – w dni powszednie o godz.18.00.
5. W poniedziałek 3 czerwca wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
6. W środę 5 czerwca wspomnienie św. Bonifacego biskupa i męczennika.
7. W pierwszy czwartek miesiąca, 6 czerwca o 17.00 – Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu.
8. 7 czerwca – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych przed południem. Nabożeństwo wynagradzające po Mszy Świętej o godz. 7.30 i 18.00. O godz.16.00 spowiedź święta dla dzieci. Ofiary zebrane tego dnia przeznaczone na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej.
9. W sobotę 8 czerwca wspomnienie św. Jadwigi Królowej. Tego dnia przypada również XX rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą i adorację Najświętszego Sakramentu.
10. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas przyjmowania Komunii Świętej wielkanocnej.
11. Przypominamy o organizowanej pielgrzymce do Sanktuarium w Oborach na Wieczernik Królowej Pokoju. Wyjazd 12 lipca o godz. 7.00. Opłata 140 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej i u Pani Leokadii Sadowskiej.

Możesz również polubić…