nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 31.03.2019r.
1. W imię Boże dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Trwać będą do wtorku włącznie. Przewodniczy Ojciec Tomasz, Redemptorysta z Lublina. Program jest wywieszony w gablotach i przy wejściu do kościoła.
2. Dziś przy wyjściu z kościoła składamy dar na kwiaty do Grobu Pańskiego.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
4. W pierwszy czwartek Godzina Święta o 17.00.
5. W pierwszy piątek przed południem odwiedziny chorych. Nabożeństwa wynagradzające po Mszach Świętych. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00, a dla młodzieży i dorosłych o godz.17.30.
6. W pierwszą sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. O godz.17.30 – różaniec, a po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
7. Za tydzień V niedziela Wielkiego Postu – niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 10.00 – krótka adoracja, a po Mszy Świętej o godz.12.00 adoracja będzie trwała do godz. 17.00. O godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwę różańcową. W tym dniu przypada także zbiórka pieniężna na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Przybędzie do nas alumn IV roku.
8. W przyszłą niedzielę zapraszamy uczniów kl. II wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne po Mszy Świętej o godz. 12.00.

Możesz również polubić…