nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18. 03. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18. 03. 2018

  1. Dziękujemy Bogu za duchowe owoce zakończonych rekolekcji parafialnych.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej w piątek 23 marca ulicami naszego miasta. Rozpocznie się w Kościele NMP Królowej Polski o godz. 19:00 i zakończymy w naszym sanktuarium. Z racji miejskiej drogi krzyżowej nie będzie w czwartek, ani w piątek tego nabożeństwa w naszym sanktuarium. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta.
  3. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na początku każdej Mszy Świętej. Wzorem lat poprzednich będzie można nabyć palmy przed Mszami Świętymi, przygotowane przez uczniów SP nr 1, uzyskane pieniądze będą przeznaczone dla dzieci w Kamerunie.
  4. Kandydaci do sakramentu bierzmowania przychodzą na spotkanie jutro tj. 19 marca na Mszę Świętą o godz. 18:00, jest to Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP i Patrona Kościoła, zawierzamy nasze wspólnoty, a szczególnie DNN Uczniów Jezusa, z racji 3 poniedziałku miesiąca.
  5. W następną niedzielę zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej. Spotkanie w Sali parafialnej po Mszy Świętej o godz. 12:00.
  6. Za tydzień Światowy Dzień Młodzieży, Oleckie Spotkanie Młodych w parafii św. Rodziny w Olecku o godz. 18:00. Zapraszamy młodzież.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  8. Mariusz Andruszkiewicz, kawaler, zam. ul. Stanisława Lema i Justyna Burzyńska, panna, zam. Kowale Oleckie, ul. Kościuszki 82B/10
  9. Adam Babiarz, kawaler, zam. Kościuszki 8/20 Olecko i Anna Maria Gorczyca, panna, zam. Warszawa- ul. Gwiaździsta 5A/25
  10. Do wieczności w tym tygodniu odszedł + Jan FALEJCZYK, Wieczny odpoczynek…

Możesz również polubić…