nowe

XXII Niedziela Zwykła (3.09.2017 – 9.09.2017)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś zbierane są ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w wichurach i nawałnicach.
 2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10:00 krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Świętej o godz. 12:00 adoracja do godz. 17:00. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, rozważania i różaniec. Zapraszamy wspólnoty różańcowe.
 3. W Piątek 8 września święto NARODZENIA NMP( Matki Bożej Siewnej). Dożynki diecezjalne w Pozezdrzu. Więcej informacji w Martyrii, oraz  dożynki gminne połączone z odpustem parafialnym w Wieliczkach, które odbędą się 10 września, więcej inf. na plakacie.
 4. Za tydzień ofiary do puszek na Zakon Sióstr Karmelitanek w Ełku.
 5. Trwa modlitwa różańcowa jako przygotowanie do odpustu parafialnego. Różaniec w niedzielę o godz. 9:15 w tygodniu o 17:15.
 6. Za dwa tygodnie w naszej parafii uroczystość odpustowa.
 7. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Godzina święta o 17:00 z Wystawieniem Najświętszego sakramentu. W tym dniu modlimy się o powołania do służby Bożej oraz za powołanych.
 8. W czwartek wracamy po wakacjach do spotkań formacyjnych Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Msza Święta na rozpoczęcie w czwartek o godz. 18:00, a po Mszy Świętej spotkanie w domu parafialnym, zapraszamy.
 9. Próba scholii i chętnych, którzy chcą uświetnić nabożeństwa przez śpiew w sobotę o godz. 12:00.
 10. Zapraszamy ministrantów i chętnych kandydatów na ministrantów na swoją I zbiórkę powakacyjną w sobotę o godz. 9:00.
 11. W następną niedzielę taca zostanie przeznaczona na fundusz remontowy naszej parafii, jak w każdą II niedzielę miesiąca. Za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszej parafii już teraz dziękujemy.
 12.  Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Emilia Jędra, panna z par. naszej,

Dariusz Krupa, kawaler z par. Świętajno.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach jakie mogą zachodzić między tymi osobami, w sumieniu zobowiązany jest to zgłosić do swoich duszpasterzy.

 1. Zapraszamy do zabrania prasy katolickiej do swoich domów, miesięcznik diecezjalny „MARTYRIA”.

Możesz również polubić…