nowe

Ur. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (20.11.2016 – 27. 11.2016 )

Dzisiaj:Ur. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zakończenie Roku Miłosierdzia. Na sumie zawierzenie Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata całej naszej Parafii. Po Mszy św. wieczorowej zapraszam na Nabożeństwo uwielbienia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii na godź. 11.30 do domu parafialnego na pierwsze spotkanie szkółki niedzielnej w ramach przygotowania do przyjęcia tych Sakramentów. Rodziców dzieci komunijnych zapraszam po Mszy św. dziecięcej na spotkanie

 W przyszłą niedzielę: – rozpoczynamy czas Adwentu to czas przygotowania duchowego na spotkanie z przychodzącym Mesjaszem.

Nasze Rekolekcje Adwentowe rozpoczynamy w piątek 02 grudnia i trwać będą do niedzieli 04 grudnia. Prowadzić je będzie O. Kazimierz Mikulski, Redemptorysta. W czasie Adwentu codziennie odprawiane będą Roraty o godź. 7.00, zapraszam na Roraty szczególnie Dzieci z lampionami.  Ogłaszam dla Dzieci konkurs, na oryginalny i własnoręcznie wykonany lampion. Rozstrzygnięcie konkursu wraz z niespodziankami na zakończenie Rorat.

Do końca listopada modlimy się za naszych bliskich zmarłych. Ofiarujmy naszą Komunię św. i modlitwę za zmarłych. Przez cały miesiąc listopad, zapraszam  codziennie na Różaniec z  wypominkami o godź. 17.30. We wtorki, czwartki i sobotę zapraszam na Nieszpory Żałobne za naszych zmarłych

W tym tygodniu: – codziennie zapraszam na godz. 15.00 do Kaplicy Krzyża na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

– we wtorek zapraszam na spotkanie po Mszy św. wieczorowej  Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w domu parafialnym

w środę zapraszam po Mszy św. wieczorowej  Młodzież, która chciałaby włączyć się w formację i działanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej Parafii na spotkanie do domu parafialnego

– w środę zapraszam po Mszy św. wieczorowej wszystkie Zelatorki Żywego Różańca na spotkanie do domu parafialnego

– w sobotę 26 listopada zapraszam na godż. 14.00 całą Scholę wraz z p. Tomaszem, na spotkanie z okazji św. Cecylii, do domu parafialnego.

W sobotę 26 listopada odbędzie się w naszej Parafii spotkanie rejonowe wszystkich Członków NNUJ. Na spotkanie naszej Wspólnoty NNUJ zapraszam w poniedziałek 21 listopada po Mszy św. wieczorowej. W związku z tym, że gościć będziemy w naszym Sanktuarium Członków NNU Jezusa z rejonu oleckiego i gołdapskiego bardzo proszę nasze Panie o upieczenie ciast na agapę.

W minionym tygodniu: założyliśmy wyremontowane drzwi przejściowe pod chórem. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

ks. Proboszcz

Możesz również polubić…