nowe

NIEDZIELA, 24 lipca 2016

Ogłoszenia parafialne:

1.  W trwającym Tygodniu Misyjnym poprzedzającym Światowe Dni Młodzieży w Krakowie na terenie naszej diecezji są pielgrzymi z Łotwy, Litwy, Rosji, Niemiec, Włoch i Angoli. Dniem szczególnym była  sobota 23 lipca – Dzień Wspólnoty i Posłania z bogatym duchowo programem. Byli tam też  młodzi z naszej parafii wraz z ks. Adamem i ks. Markiem.

 2.  Trwa przygotownie do Pieszej Ełckiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi wyruszają z Ełku 28 lipca i poniosą naszą modlitwę do Matki Bożej.

3. Z racji Tygodnia św. Krzysztofa w niedzielę i poniedziałek poświęcenie pojazdów. Złożone ofiary będą na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

4.  W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła. To też 25. dzień miesiąca. Wieczorem przed Mszą św. modlitwa różańcowa do Matki Bożej Królowej Pokoju o upragniony pokój dla świata.

5.  We wtorek wspomnienie św. Joachima i św. Anny, rodziców Matki Bożej. To dzień modlitwy za rodziców, babcie, dziadków i seniorów. W Krakowie Światowe Dni Młodzieży (do 31 lipca).

6.  Dn, 29 lipca ostatni piątek miesiaca: o godz. 15.00 Droga Krzyżowa i potem Msza św. według intencji składkowych.

7.  W miesiące wakacyjne nie ma Mszy św. o 15.45.

8.  Naszym Parafianom i Gościom niech Bóg błogosławi.

Możesz również polubić…