nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.07.2023 r.

  1. Fundacja Pro – „Prawo do życia” zaprasza na Różaniec Publiczny jako zadośćuczynienie Bogu za grzech aborcji. Spotkanie modlitewne odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 przed pomnikiem Jana Pawła II przy kościele NMP Królowej Polski.
  2. We wtorek 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.30 i 18.00, po Mszach św. będzie możliwość poświęcenia pojazdów mechanicznych. Przy okazji będziemy mogli złożyć ofiarę, która będzie przeznaczona na zakup środków transportu dla misjonarzy z okazji trwającego Tygodnia św. Krzysztofa, w ramach akcji 1 grosz za 1 bezpiecznie przejechany kilometr.
  3. Również we wtorek, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Pokoju o godz. 17.30.
  4. We środę 26 lipca o godz. 11.00 w naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna z okazji powiatowych obchodów Święta Policji w Olecku. Serdecznie zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy, funkcjonariuszki, pracowników policji wraz z rodzinami oraz emerytów i rencistów policji. Zapraszają: ks. Kapelan oraz Komendant Powiatowy Policji w Olecku.
  5. W najbliższy piątek jest ostatni piątek miesiąca, zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.15 i na Mszę św. składkową.
  6. Zapraszamy na Ełcką Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób, to Grupa Sambia wyruszy z Gołdapi we środę rano i tego samego dnia dotrze do Olecka. Podobnie grupa z Suwałk. Następnie obie grupy wyruszą z Olecka we czwartek rano. Gdyby ktoś miał możliwość, aby przyjąć pielgrzymów na nocleg ze środy na czwartek, to bardzo prosimy o zgłoszenie takiej gotowości. Wszystkie grupy spotykają się w Ełku i z Ełku wyruszą w piątek 28 lipca, a na Jasną Górę dotrą 11 sierpnia. Tak jak w poprzednie niedziele, również dzisiaj można będzie po Mszach św. powierzyć pielgrzymom intencje modlitewne, w których będą oni się modlić na pielgrzymim szlaku i wesprzeć dzieło pielgrzymki swoimi ofiarami.

Możesz również polubić…