nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła 09.10.2022 r.

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. Dla dzieci różaniec jest we środy i piątki o godz. 16.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.
  3. Rozpoczęliśmy przygotowanie do sakramentu bierzmowania i I Komunii św. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00, natomiast młodzież z klas VIII o godz. 17.00. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na pierwsze spotkanie organizacyjne.
  4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 będzie śpiewał chór Cantate Domino działający przy Gminnym Domu Kultury w Kowalach Oleckich. Następnie w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku o godz. 14.00 chór będzie miał występ w ramach organizowanej Senioriady, na który organizatorzy serdecznie zapraszają.
  5. We środę po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby nie tylko poznać lepiej osobę św. Józefa, ale również naśladować go w codziennym życiu. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zapraszamy dzieci z klas III-VI na spotkania oazy, które odbywają się w soboty o godz. 11.00 w Domu Parafialnym. Natomiast spotkania dla młodzieży od klasy VII wzwyż odbywają się w piątki o godz. 19.00 również w Domu Parafialnym.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Z tej okazji, po Mszach św. swoimi ofiarami składanymi do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania św. Jana Pawła II i wspieranie różnych inicjatyw, między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
  8. Jest jeszcze do nabycia październikowy numer Martyrii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękujemy o. Pawłowi za dzisiejszą posługę i wygłoszoną homilię i za ten czas urlopowy spędzony w domu rodzinnym i w naszej parafii. Po zakończeniu Mszy św. o. Paweł będzie do dyspozycji przy wyjściu z kościoła, będziemy mogli z nim porozmawiać i wesprzeć swoją ofiarą jego posługę misyjną na Madagaskarze.
  10. W tym tygodniu do wieczności odeszli śp. Dariusz Bartnik, śp. Jan Okrągły i śp. Zefir Panuszko. Wieczny odpoczynek…

Możesz również polubić…