nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkiego Postu – 7 Marca 2021 r.

  1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem będzie krótka konferencja, Różaniec i Msza św.
  2. Przypominamy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście są odprawiane w piątki o godz. 17.30 dla wszystkich, a dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00. Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.
  3. Nasz Parafialny Zespół Caritas informuje, że osoby z naszej parafii, które złożyły wnioski, a nie odebrały jeszcze pierwszej części produktów żywnościowych, będą mogły to zrobić w poniedziałek po Mszy św. wieczornej, czyli ok. 18.45, w Domu Parafialnym.
  4. Za tydzień 14 marca w IV Niedzielę Wielkiego Postu w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne i potrwają do wtorku 16 marca. Poprowadzi je ks. dr Dariusz Zalewski, proboszcz parafii bł. Karoliny Kózkówny w Ełku. Szczegóły podamy w następną niedzielę.
  5. Centralne ogrzewanie w naszym kościele jest już zamontowane, czekamy jeszcze na odbiór techniczny, zamontowanie licznika gazu i uruchomienie. Pozostanie nam jeszcze wykończenie i zabudowanie rur. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na kościół w ostatnim czasie. Za tydzień jest druga niedziela miesiąca, tradycyjnie więc ofiary składane na tacę przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  6. Bóg zapłać o Markowi za dzisiejszą posługę w naszej wspólnocie parafialnej i za wygłoszoną homilię. Po Mszy św. o. Marek będzie do dyspozycji przy wyjściu z kościoła, będzie można wtedy też złożyć ofiarę na utrzymanie sanktuarium w Mariupolu i wsparcie o. Paulinów, którzy tam posługują.

Możesz również polubić…