nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

 1. Dzisiaj w II Niedzielę Wielkiego Postu przypada Niedziela Misyjna Ad gentes – po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja od godz. 17.30.
 3. W I piątek nie będzie odwiedzin chorych. W nagłych przypadkach prosimy o zgłaszanie takiej potrzeby i w miarę możliwości umówimy się indywidualnie.
 4. W I piątek nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. W tym dniu taca przeznaczona na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej. Spowiedź przed Mszą św. Zapraszamy również na Mszę św. o godz. 16.00, a po Mszy św. ok. godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży.
 5. W sobotę przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja w ciszy i Litania Loretańska.
 6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem będzie krótka konferencja, Różaniec i Msza św.
 7. Przypominamy, że Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście są odprawiane w piątki o godz. 17.30 dla wszystkich, a dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00 (w tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży wyjątkowo o godz. 16.30). Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.
 8. Nasz Parafialny Zespół Caritas informuje, że produkty żywnościowe dla osób, które złożyły wnioski, i zostały do tej pomocy zakwalifikowane, będą wydawane w poniedziałek 1 marca w godz. od 16.00 do 17.30 w Domu Parafialnym.
 9. Trwa w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania odbywają się w niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00, czyli początek spotkania ok. godz. 18.00 w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszamy narzeczonych, szczególnie tych, którzy sakrament małżeństwa planują zawrzeć w tym roku.
 10. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii o. Marka Kowalskiego z zakonu Ojców Paulinów. O. Marek pracuje w sanktuarium Maryjnym w Mariupolu na Ukrainie. Po Mszach św. będzie okazja, żeby porozmawiać z o. Markiem, będzie można też złożyć ofiarę do puszki na utrzymanie sanktuarium w Mariupolu i wsparcie o. Paulinów, którzy tam posługują.
 11. Bóg zapłać ks. Mariuszowi za dzisiejszą posługę w naszej wspólnocie parafialnej.

Możesz również polubić…