nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła 17.01.2021 r.

  1. Jutro w Kościele w Polsce rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, będziemy modlić się o ducha ekumenizmu dla wyznawców różnych wyznań chrześcijańskich..
  2. Jutro jest trzeci poniedziałek miesiąca, wieczorem zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę św. i wspólną modlitwę do Ducha św.
  3. We czwartek 21 stycznia, we wspomnienie św. Agnieszki, obchodzimy Dzień Babci, następnego dnia w piątek – Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych babciach i dziadkach, zarówno o żywych jak i zmarłych.
  4. Prosimy o modlitwę za naszego ks. Prałata Stanisława Tabakę. Jego stan jest nadal ciężki. Dlatego dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00, tak jak tydzień temu, będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji indywidualnej do godz. 15.00. Zachęcamy i zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w intencji ks. Prałata.
  5. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Józef Czereszewski, śp. Tadeusz Mardyłło i śp. Eugenia Czarniecka, Dobry Jezu a nasz Panie…

Możesz również polubić…