nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.07.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.07.2018

 1. Jednoczymy się z wszystkimi, którzy kontynuują świętowanie „Lata z Chrystusem na Mazurach” na Wzgórzu św. Brunona w Giżycku.
 2. W środę 11 lipca święto św. Benedykta z Nursji, opata, patrona Europy. Jest to Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonany przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. W tym tygodniu wspominamy świętych:
 4. Czwartek , 12 lipca- św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, B i M
 5. Piątek, 13 lipca, św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Tego dnia II piątek miesiąca modlimy się za borykających się z problemami uzależnień i za rozbite małżeństwa.

 

 1. Za tydzień wyrusza Międzynarodowa Piesza Pielgrzymka z Suwałk do Ostrej Bramy w Wilnie pod hasłem „Razem z Maryją Oblubienicą Ducha Świętego.”
 2. Wszystkim składającym Ofiary na potrzeby parafii, tak w kancelarii, jak i na konto bankowe, składamy podziękowanie. Bóg zapłać. Dziękujemy parafianom za prace porządkowe za Domem Parafialnym. W ubiegły wtorek pracowało 14 osób. Zapraszam na dalsze prace porządkowe w środę od godz. 10:00.
 3. Dzisiaj taca przeznaczona będzie na cele remontowe naszej parafii, jak w każdą II niedzielę miesiąca. Za składane dotychczasowe ofiary składamy Bóg zapłać.
 4. W okresie wakacyjnym zmienia się porządek Mszy Świętych w tygodniu. Msze Święte będą sprawowane o godz. 7:00, 7:30 i 18:00.
 5. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
 6. Rafał ZENIUK, kawaler, parafianin i SADIE ELIZABETH OROURKE, panna, Anglia
 7. Wojciech Kacper ADAMCZYK, kawaler, Zegrze Pomorskie i Joanna GRZYB, panna, parafianka.
 8. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: + Jadwiga PAWEŁEK, Dobry Jezu…

 

Możesz również polubić…