nowe

Ogłoszenia Duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022 r.

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe – codziennie przed Mszą św. wieczorną, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30.
  2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej, czyli ok. godz. 18.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie z przedstawicielami organizacji Pro-Life, na temat zagrożeń związanych z aborcją i kwestii dotyczących ochrony życia ludzkiego od momentu poczęcia do naturalnej śmierci. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  3. We środę 25 maja, jak każdego 25 dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Królowej Pokoju: wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju o godz. 17.15, następnie – Nabożeństwo Majowe.
  4. W piątek jest ostatni piątek miesiąca. Nie będzie w ten piątek Drogi Krzyżowej, natomiast zapraszamy na Drogę Światła, prowadzoną przez wspólnotę Mężczyzn św. Józefa, która rozpocznie się o godz. 17.00, o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Majowe i o godz. 18.00 na Mszę św. składkową.
  5. W sobotę 28 maja w sanktuarium Maryjnym w Krasnymborze odbędzie się stacja dorosłych I Kongresu Różańcowego Diecezji Ełckiej. Będzie to spotkanie, na które zaproszone są Róże Różańcowe z naszej diecezji. Będzie ono miało charakter modlitewny, a centralnym momentem tej stacji będzie celebracja Eucharystyczna pod przewodnictwem księdza biskupa Jerzego Mazura. Organizujemy wyjazd na ten Kongres, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza. Koszt wyjazdu – symboliczna ofiara na parafię.
  6. W najbliższą sobotę 28 maja po Mszy św. wieczornej wystąpi w naszym kościele zespół śpiewaczy „Sedranianki” z Sedrank, z repertuarem pieśni maryjnych. Zapraszamy do skorzystania z tego występu ku czci Matki Bożej. Początek ok. godz. 18.30.
  7. W niedzielę za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a za 2 tygodnie uroczystość Zesłania Ducha św. Od piątku rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św., którą będziemy odmawiać w czasie Nabożeństwa Majowego.

Możesz również polubić…