nowe

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2020 r.

  1. Dzisiaj przypada Niedziela Świętej Rodziny. Modlimy się za wszystkie rodziny z naszej parafii, aby święta Rodzina z Nazaretu była dla nich wzorem.
  2. We czwartek przypada ostatni dzień roku 2020, o godz. 17.30 czyli przed Mszą św. o godz. 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i uroczyste nabożeństwo dziękczynno–błagalne na zakończenie roku kalendarzowego.
  3. W piątek 1 stycznia w pierwszy dzień Nowego Roku przypada Uroczystość św. Bożej Rodzicielki, u nas Msze św. w porządku niedzielnym. Po Mszy św. o godz. 10.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uproszenie Bożej opieki na cały Nowy Rok. Następnie odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, ponieważ będzie to jednocześnie I piątek miesiąca. Nie będzie odwiedzin chorych. W nagłych przypadkach prosimy o zgłaszanie takiej potrzeby i w miarę możliwości umówimy się indywidualnie.
  4. W piątek 1 stycznia z racji uroczystości post nie obowiązuje.
  5. W sobotę 2 stycznia przypada I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP: o godz. 17.30 – Różaniec, a po Mszy św. o godz. 18.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu, 15 minutowa adoracja w ciszy i Litania Loretańska.
  6. Za tydzień będzie pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy na adorację w ciszy, a o godz. 16.00 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, potem będzie krótka konferencja i Różaniec.

Możesz również polubić…